Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Pomóżmy 18-letniej Marzenie


Kilka tygodni temu Marzena Sądelska, mieszkanka Maruszyny miała ciężki wypadek. Leczenie 18-latki wymaga ogromnych nakładów finansowych.

D

ziewczyna znajduje się obecnie w śpiączce. Miesięczny koszt leczenia Marzeny wynosi około 20 tys. zł. Rodzina i przyjaciele postanowili pomóc dziewczynie, organizując zbiórki pieniędzy. Jedna z nich odbędzie się w niedzielę 3 grudnia. Po każdej mszy św. w parafii pw. św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku będą zbierane pieniądze na rzecz 18-latki.–   Moja siostra Marzenka, kilka tygodni temu miała ciężki wypadek – zderzenie z samochodem ciężarowym – mówi Natalia Sądelska-Cetera. – Marzenka ma 18 lat, jest w klasie maturalnej, tego feralnego, deszczowego wieczoru jechała na spotkanie z chłopakiem. Po wypadku w stanie zagrożenie życia, z licznymi obrażeniami, wylądowała na Oddziale Intensywnej Terapii w Nowym Targu. Po ciężkiej walce, przejściu poważnej infekcji, nadal jest w śpiączce i wymaga intensywnego leczenia. Po ustabilizowaniu stanu klinicznego konieczna będzie rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku dla osób w śpiączce. Niestety w Polsce takie ośrodki są płatne, koszt miesięczny wynosi 20 tys. zł – podkreśla siostra Marzeny, Natalia Sądelska-Cetera.

Reklama


Marzenie można pomoć także przelewając środki finansowe na specjalnie przygotowane konta w fundacji im. Adama Worwy dla Marzenki oraz w fundacji Votum, z którego pieniądze bezpośrednio są przeznaczane na rehabilitację.

Fundacja im. Adama Worwy
PKO SA nr 53 12401574 1111 0010 3480 6570
z tytułem "dla Marzeny Sądelskiej"

Fundacja Votum
BANK BZ WBK: 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
Z dopiskiem dla Marzeny Sądelskiej na leczenie i rehabilitację (chociaż wystarczy samo nazwisko)

 

Fot. Archiwum rodziny


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.