Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Galicja Charytatywnie w Rabie Wyżnej


Fundacja Galicja z Raby Wyżnej oraz Zespół Góralski „Rabiańsko Śleboda” zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. „Galicja Charytatywnie – Edycja II ”. Impreza odbędzie się 26 listopada w remizie OSP w Rabie Wyżnej.

C

elem koncertu będzie zebranie funduszy na leczenie nowotworu dla pani Ewy.Pełna werwy i woli walki, Pani Ewa o swojej chorobie dowiedziała się wczesną wiosną tego roku. Do tej pory ma już za sobą skomplikowaną operację usunięcia raka jelita grubego - jako góralka z pochodzenia walczy dzielnie i ten etap zakończył się sukcesem. Aktualnie wszelkie siły kieruje na kolejną bitwę, by zwyciężyć z przerzutami do wątroby – mówi Ewelina Majchrowicz z Fundacji Galicja. – Cel tego koncertu, podobnie jak edycji pierwszej, jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ dzięki tym inicjatywom realnie wspieramy rodziny należące do naszej społeczności, tym samym budując poczucie, że zawsze możemy na siebie liczyć w obliczu tragedii. Wolontariusze zaangażowani w tę akcję charytatywną kierują się dewizą „Pomagajmy, byśmy i my mogli liczyć na pomoc”.

Reklama


W trakcie imprezy wystąpią: Zespół Góralski Rabiańsko Śleboda, Kinga Garb, Fresh Crew, Młodzieżowa Orkiestra Dęta ze Skawy wraz z wokalistami Studia Piosenki YoungStars i Gimbandu z Raby Wyżnej, Anna Deko., Iment Folk (Martyna Kasprzycka z zespołem), Beti & Bobas. Odbędzie się również pokaz mody Mimika Leather Clothes. Zabawę zwieńczy występ zespołu Śtuderanci. Będą również m.in. licytacje, loteria fantowa, animacje dla dzieci i bufet.

Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na leczenie pani Ewy.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.